Beykoz Moto Kurye
Beykoz Moto Kurye

Beykoz kurye olarak bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Beykoz kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Beykoz kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.

Beykoz Moto Kurye Bu tür gönderiler www.smartkurye.com.tr adresinden veya 0212 270 20 40  nolu telefondan bize ulaşarak yapmış olduğunuz gönderilerin en hızlı şekilde sizden alınıp verilen adrese ulaştırmak için size en yakın gönderilen kuryenin o bölgedeki diğer evraklarını toplayıp en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için seçilen gönderi şeklidir.Beykoz Moto Kurye Verilen siparişten hemen sonra kuryemiz adrese ulaşır ve gönderiyi alıp, en kısa zamanda teslim edileceği adrese teslim eder.Beykoz Moto Kurye Ardından teslim edildi bilgisi siparişi veren müşterinin bilgisine sunulur.Beykoz Moto Kurye

 

Beykoz, İstanbul'un bir ilçesidir. Çatalca-Kocaeli bölümünün Kocaeli Yarımadası batısında yer almakta olup; batıdan İstanbul Boğazı, doğudan Şile ilçesi, kuzeyden Karadeniz ve güneyden de Çekmeköy, Üsküdar ve Ümraniye ilçeleri ile çevrelenmiştir.Cumhuriyetin ilk yıllarından itibaren yapılan sanayi ağırlıklı çalışmaların etkisiyle fabrikaların çoğalması sonucu genelde işçi kesimin tercih ettiği yerleşim yeri olan Beykoz, son yıllarda üst gelir seviyesi kesimden de talep görmektedir. "Boğazın incisi" olarak tanımlanmaktadır.

Deniz seviyesinden başlayarak 270 metreye kadar yükselen Beykoz’un engebeli arazisini Riva, Küçüksu ve Göksu dereleri parçalamıştır. İlçe ve yakın çevresinde Akdeniz iklimi ile Karadeniz ikliminin karışımı olan “Geçiş Tipi İklim” etkilidir. Yazlar, Akdeniz kadar sıcak olmamakla birlikte Karadeniz kadar yağışlı değildir. Beykoz ve çevresi başta kestane, meşe, gürgen, ıhlamur, kayın, kızılağaç ve fındık ağaçlarından oluşan doğal orman örtüsüyle kaplıdır.

Beykoz’un günümüze gelen birçok Tarihi eseri mevcuttur.

 

 

 


  • BEYKOZ ile ilgili görsel sonucu
  • BEYKOZ ile ilgili görsel sonucu
  • BEYKOZ ile ilgili görsel sonucu
  • BEYKOZ ile ilgili görsel sonucu
  BEYKOZ için diğer resimler

  • Dost Beykoz Haber 'Beykoz'un Hür Gazetesi'

   www.dostbeykoz.com/
   Beykoz'un ilk haber portalı. Güncel Haber, Tarihi ve Çoğrafi Bilgiler. Beykoz'un Mahalleleri, Resmi Kurumlar. Emlak İlanları, Beykoz Firmaları,
  • Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu

   www.beykoz.edu.tr/
   Öğrenci işleri, akademik kadro ve programlar, idari birimler,iletişim bilgileri ve yüksekokul hakkında genel bilgiler içeriyor.
  • Beykoz Güncel Haber

   www.beykozguncel.com/
   Beykoz Güncel Haber, Beykoz, Güncel, Haber, Beykoz Belediyesi, beykoz haber, güncel haber, ... Türk Şiiri'nin Garip Şairi Orhan Veli'ye Beykoz'dan Vefa.
  • Beykoz Kaymakamlığı

   www.beykoz.gov.tr/
   Beykoz Kaymakamlığı ile ilgili haberler, duyurular, basın açıklamaları,ihale ilanları, ilçemiz tanıtımı, beykoz.
  • İletişim Bilgileri - Beykoz Kaymakamlığı

   www.beykoz.gov.tr/default_B0.aspx?content=1015
   Kaymakamlık E-Posta adresi : beykoz@istanbul.gov.tr. Beykoz Kaymakamlığı adresi : Gümüşsuyu Mahallesi Şehit Bülent Kocabıyık Caddesi No:3 Beykoz/ ...
  • Beykoz - Meteoroloji Genel Müdürlüğü

   www.mgm.gov.tr/tahmin/il-ve-ilceler.aspx?m=BEYKOZ
   İl ve İlçe Merkezlerinde 5 Günlük Tahmin | İSTANBUL - BEYKOZ. Yükseklik: 97 m. Boylam: 29° 8' D. Enlem: 41° 5' K. Gün Batımı: 16:42. Gün Doğumu: 06:56 ...
  • BEYKOZ SEÇİM SONUÇLARI

   secim.haberler.com/2014/BEYKOZ/
   BEYKOZ 2014 yerel seçim sonuçları dakika dakika burada. BEYKOZ ilçeleri ve beldelerine ait 30 Mart yerel seçim sonuçları için tıklayın.


Neden bu reklam?

 1. 5 Beykoz Oteli - Beykoz otellerinde rezervasyon‎

  Reklamwww.booking.com/Beykoz-Otelleri
  Hemen otel rezervasyonunuzu yap?n.
  Ücretsiz İptal · 7/24 Müşteri Hizmetleri · Gerçek Yorumlar Okuyun
  Booking.com Google+'da 2.798.635 takipçiye sahip

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.